RecenzeHer.eu - Online hry http://www.recenzeher.eu/ Sun, 28 Aug 2016 12:02:33 GMT Stickout Bike Challengehttp://www.recenzeher.eu/online-hry-info/stickout-bike-challenge/Ovládejte motorku a sbírejte odměny po cestě. Vaším úkolem je dojet ve zdraví do cíle.Ambulance Truck 2http://www.recenzeher.eu/online-hry-info/ambulance-truck-2/V této hře se stanete řidičem vozu záchranné služby a vaším úkolem bude dojet pro pacienta a dovézt ho co nejšetrněji do nemocnice.Red Ball 4 Vol. 2 http://www.recenzeher.eu/online-hry-info/red-ball-4-vol-2/Procházejte svět s malým červeným balónkem a vyhýbejte se všem nástrahám.Robbershttp://www.recenzeher.eu/online-hry-info/robbers/Staňte se zlodějem a vykrádejte různé místnosti.Sticky Blobshttp://www.recenzeher.eu/online-hry-info/sticky-blobs/Spojujte černé bublinky tak, aby se dostaly co nejdříve ke své odměně.Balloniumhttp://www.recenzeher.eu/online-hry-info/ballonium/Posílejte ze svého hradu útočné jednotky balónků, kterými se nejen bráníte, ale můžete také zabírat další budovy.Fanged Fun Playershttp://www.recenzeher.eu/online-hry-info/fanged-fun-players/Stěhujte zelené mužíčky na zelenou plochu. Kliknutím měníte jejich tvar z kostičky na kolečko.Hidden Hillsahttp://www.recenzeher.eu/online-hry-info/hidden-hillsa/Nacházejte předměty v počtech který je potřeba.Air Taxi Japanhttp://www.recenzeher.eu/online-hry-info/air-taxi-japan/Přesunujte své japonské zákazníky ve vzdušném taxi na vlastní pohon. Desktop Racing 2http://www.recenzeher.eu/online-hry-info/desktop-racing-2/Závoďte v malých autíčkách po stolech v kanceláři a dalších. Bránit v jízdě vám budou nejrůznější předměty jako tužky, pravítka, sešity a další.Jim Loves Maryhttp://www.recenzeher.eu/online-hry-info/jim-loves-mary/Dostaňte dva zamilované k sobě a cestou posbírejte všechna srdíčka.Bad Ice Cream 2http://www.recenzeher.eu/online-hry-info/bad-ice-cream-2/Sbírejte všechno ovoce a další odměny. Nenechte se chytit hlídači.Puzzle Monstershttp://www.recenzeher.eu/online-hry-info/puzzle-monsters/Vyhoďte z hracího pole všechna monstra a zanechte jen jedno. Dokážete pomocí logického uvažování monstra odstranit?Coast Guard Helicopterhttp://www.recenzeher.eu/online-hry-info/coast-guard-helicopter/Vyberte si typ vašeho létajícího stroje a vzlétněte k záchraně lidí, kteří jsou v nouzi a potřebují vaši pomoc.Rolling Fall 3http://www.recenzeher.eu/online-hry-info/rolling-fall-3/Zabíjejte zombíky v levelech pomocí předem připravených pastí.